GT-40 stříbrná

GT-40 stříbrná

Skladem

Limitovaná edice chronografů GT-40 je inspirována legendárním závodním vozem Ford GT-40. Design hodinek odráží jak prvky exteriéru, tak interiéru závodního vozu a je k dispozici ve dvou barevných provedeních.

15 990,00 Kč
S DPH

Závodní vozy v barvách Gulf Oil vždy patřily k těm nejnápadnějším a také nejúspěšnějším v oblasti motorsportu. Spojení Gulf Oil a závodění sahá již do 30. let minulého století, ale nejvýraznějším obdobím bylo období 60. let, kdy motorsport zažíval zlatou éru svého rozvoje. Od této doby jsou vozy ve výrazné barevné kombinaci světle modré, oranžové a bílé nepřehlédnutelné. V barvách Gulf Oil se objevilo mnoho vozů, ale z těch ikonických jmenujme Ford GT-40, Porsche 917, McLaren M20 Can-Am, McLaren F1 GTR, Aston Martin Vantage a také Audi R8. Limitovaná edice chronografů GT-40 je inspirována legendárním závodním vozem Ford GT-40.

Design hodinek odráží jak prvky exteriéru, tak interiéru závodního vozu a je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Matná černá a kovově stříbrná jsou barvy, ve kterých lze volit provedení pouzdra hodinek. Tvar pouzdra reflektuje některé části karosérie vozu, například kapotu a blatníky a perforovaný kožený pásek odráží design sedaček. Oranžový pruh procházející světle modrou plochou ciferníku je v souladu s provedním závodního vozu a zvýrazněná číslice 40 v bílém kruhu odkazuje na označení vozu.

SPECIFIKACE

Průměr pouzdra 47mm
Quartzový chronograf Ronda 5040D
Odolné kovové pouzdro (materiál 316L)
Safírové sklo s antireflexním povrchem
Voděodolnost 5 ATM (50M)
Kožený pásek z pravé kůže
Limitovaná edice 1 000 kusů s vyraženým číslem na zadní straně hodinek
SWISS MADE (hodinky jsou vyrobeny ve Švýcarsku)

GT40silver